Prezentacja | wsparcie techniczne | szkolenia

Nasze usługi

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasz firma zapewnia kompleksową obsługę oprogramowania. Wykonamy prezentację możliwości CAD KAMIENIARZ 3D, dostarczymy program do Państwa, pomożemy w instalacji i wdrożeniu, udzielimy wsparcia technicznego i przeszkolimy!

Prezentacja możliwości

Poznaj możliwości programu pod kątem własnych potrzeb, przed decyzją o zakupie licencji.

Wsparcie techniczne

Profesjonalne wsparcie techniczne przez e-mail, telefon lub zdalną pomoc TeamViewer!

Szkolenia

Przeprowadzamy indywidualne szkolenia stacjonarne lub on-line z obsługi programu CAD!

Thumb

Prezentacja możliwości programu

Dla Państwa wygody oraz przekonania, że nasz system CAD z generatorem CAD KAMIENIARZ 3D będzie najlepszym wyborem ze wszystkich innych rozwiązań dostępnych na rynku - wykonamy prezentację możliwości programu.

Bezpłatna prezentacja

Prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca do zakupu licencji. Dzięki prezentacji uzyskacie Państwo szereg informacji oraz odpowiedzi na zadane pytania.

Forma prezentacji

Prezentacja wykonywana jest zdalnie za pomocą aplikacji TeamViewer do której dostęp zostanie udzielony Państwu przez naszego pracownika.

Jeśli zainteresował Cię nasz program do projektowania nagrobków i innych realizacji z branży kamieniarskiej, to zapraszamy do umówienia prezentacji za pomocą formularza kontaktowego.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 68 388-07-61

Thumb

Wsparcie techniczne

Skorzystaj z naszego wsparcie technicznego w razie pytań związanych z pracą w naszym CAD z generatorem nagrobków. Jeśli masz trudności z wykonaniem modelu lub program, to pamiętaj, że służymy pomocą!

Forma wsparcia technicznego

Wsparcie techniczne CAD KAMIENIARZ 3D świadczone jest mailowo, telefonicznie lub zdalnie za pomocą TeamViewer!

TeamViewer - zdalna pomoc

Jest to najlepsza i najbardziej efektywna forma wsparcia technicznego. Za zgodą możemy podłączyć się zdalnie do Twojego komputera i szybko pomóc rozwiązać problem.

Masz pytania? Napisz!

nowasol@premiumsolutions.pl

Thumb

Szkolenia

Obsługa generatora jest łatwa i każdy bez trudu poradzi sobie z wprowadzeniem wymiarów oraz wyborem odpowiednich wzorów komponentów w oknie konfiguratora. Jeśli chciałbyś nauczyć się rozbudowy generatora o własne wzory tablic, nakryw, dodatków lub projektowania w CAD, to najlepszą formą jest szkolenie!

Indywidualne szkolenia

Przeprowadzane przez nas szkolenia są tematycznie ukierunkowane na konkretne potrzeby i mają charakter indywidualny (nie grupowy).

Formy szkoleń

Wykonujemy szkolenia stacjonarne i zdalne za pomocą TeamViewer.

Jeśli zdecydujesz się na rozbudowę generatora o dodatkowe własne wzory komponentów, to w stosunkowo krótkim czasie będziesz dysponował niezastąpionym narzędziem pozwalającym bardzo szybko wykonać dowolny projekt i wizualizację! Zapraszamy do korzystania z naszej usługi szkoleniowej.

Masz pytania?

+48 68 388-07-61

Thumb

Ponad 18 lat
pracy z CAD!

Rozwijam funkcjonalność
programu CAD dla Państwa!

Od zawsze interesowało mnie modelowanie 3D. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z systemami CAD. Przeprowadziłem już setki godzin szkoleń z różnej tematyki projektowania 2D/3D. Od wielu lat wspólnie z zespołem Premium Solutions Polska rozwijam możliwości m.in. CAD KAMIENIARZ 3D - specjalnie dla Państwa! Zapraszam do kontaktu z naszą firmą za pośrednictwem poniższego formularza.

  • Odpowiem na pytania techniczne
  • Wykonam prezentację możliwości oprogramowania
  • Pomogę w instalacji i wdrożeniu
  • Udzielę wsparcia technicznego
  • Przeprowadzę szkolenie z obsługi programu
signature
mgr inż. Tomasz Maciejewski
Inżynier systemów CAD